RSS feed

Tájékozódási futó térképek

Digitális tájfutó térképtár - Harkányi Zoltán

WMOC Long Final - M40-A (2021-08-13)
Péntek 13 Augusztus 2021
Típus: Vértes
Csákvár, Tabáni Spartacus
WMOC Middle Final - M40A (2021-08-11)
Szerda 11 Augusztus 2021
Típus: Velencei-hegység
Pákozd, Tabáni Spartacus
WMOC Forest Qualification - M40-1 (2021-08-10)
Kedd 10 Augusztus 2021
Típus: Vértes
Gánt, Tabáni Spartacus
WMOC Sprint Final - M40-A (2021-08-08)
Vasárnap 8 Augusztus 2021
Típus: Velencei-hegység
Székesfehérvár - Belváros, Tabáni Spartacus, Magyarország
WMOC Sprint Qualification - M40-1 (2021-08-07)
Szombat 7 Augusztus 2021
Típus: Velencei-hegység
Székesfehérvár - Csónakázó-tó, Tabáni Spartacus, Magyarország
Hungária Kupa 5. nap - F40 (2021-07-04)
Vasárnap 4 Július 2021
Típus: Bakony
Baglyas (Akasztó-hegy), Káldi SE, Magyarország
Hungária Kupa 4. nap - F40 (2021-07-03)
Szombat 3 Július 2021
Típus: Bakony
Baglyas (Mandulás), Káldi SE, Magyarország
Hungária Kupa 3. nap - F40 (2021-07-02)
Péntek 2 Július 2021
Típus: Bakony
Bagylas, Káldi SE, Magyarország
Hungária Kupa 2. nap - F40A (2021-07-01)
Csütörtök 1 Július 2021
Típus: Bakony
Vűrpalota (Belváros), Káldi SE, Magyarország
Hungária Kupa 1. nap - F40A (2021-06-30)
Szerda 30 Június 2021
Típus: Bakony
Gaja-Szurdok (Falutábor), Káldi SE, Magyarország
Szenior Ultra Hosszútávú OB (2021-06-20)
Vasárnap 20 Június 2021
Típus: Gerecse
Pusztamarót, Tipo TKE, Magyarország
Budapest Kupa 17. forduló (2021-06-16)
Szerda 16 Június 2021
Típus: Gödöllői-dombság
Gödöllő - Alsópark, Gödöllői Kirchhofer József Sportegyesület, Magyarország
Váltó OB - F105 (2021-06-13)
Vasárnap 13 Június 2021
Típus: Karancs-Medves
Kazár - Boszorát, Balassagyarmati Balassi Bálint KSE, Salgótarjáni D, Magyarország
Váltó|Eredmény
Középtávú OB Döntő - F40A (2021-06-12)
Szombat 12 Június 2021
Típus: Karancs-Medves
Kazár Riolittufa, Balassagyarmati Balassi Bálint KSE, Salgótarjáni D, Magyarország
Középtávú OB selejtező - F40-2 (2021-06-12)
Szombat 12 Június 2021
Típus: Karancs-Medves
Kazár Tóth-bánya, Balassagyarmati Balassi Bálint KSE, Salgótarjáni D, Magyarország
Gerecse Kupa 2. Nap - F40A (2021-05-30)
Vasárnap 30 Május 2021
Típus: Mátra
Szuhahuta Lengyendi-patak, Gerecse Tájfutó Club
Gerecse Kupa 1. Nap - F40A (2021-05-29)
Szombat 29 Május 2021
Típus: Mátra
Fénykő-bükk (Hagymás-domb), Gerecse Tájfutó Club
Őrség Kupa 3. nap (2021-05-24)
Hétfő 24 Május 2021
Típus: Őrség
Csörötnek - Hársas-alja, Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő Egyesüle
Őrség Kupa 2. nap - F40A (2021-05-23)
Vasárnap 23 Május 2021
Típus: Őrség
Magyarlak Biki-kúti erdő, Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő Egyesüle
Őrség Kupa 1. nap - F40A (2021-05-22)
Szombat 22 Május 2021
Típus: Őrség
Szentgotthárd - Várkert, Alpokalja Szabadidősport és Környezetvédő Egyesüle
Mentor Kupa 2. nap - F40 (2021-05-16)
Vasárnap 16 Május 2021
Típus: Alföld - Nyírség, egyéb
Sándorfalva (Vöröscsárdai erdő), Hód-Mentor Sportegyesület
Mentor Kupa 1. nap - F40 (2021-05-15)
Szombat 15 Május 2021
Típus: Alföld - Nyírség, egyéb
Hódmezővásárhely (Belváros), Hód-Mentor Sportegyesület
Honvéd Kupa 2. nap - F40 (2021-05-09)
Vasárnap 9 Május 2021
Típus: Bakony
Pétihegy - Mérőtorony, Veszprémi Honvéd Sportegyesület, Magyarország
Honvéd Kupa 1. nap - F40 (2021-05-08)
Szombat 8 Május 2021
Típus: Bakony
Pétihegy - Tányér-fenyő, Veszprémi Honvéd Sportegyesület, Magyarország